O nás

Dobrý den,

Děkujeme, že jste si udělali čas na naše webové stránky. Jmenuji se Jan Smutný a jsem majitelem firmy KERBING – Obrubníky Smutný.

Firma KERBING – Obrubníky Smutný pomáhá majitelům domů v posilování estetiky, snížení nákladů na údržbu zeleně, zvedá hodnotu domu a zahrady. Toho docílíme tím, že poskytujeme elegantní, odolný a odborně nainstalovaný dekorativní betonový obrubník.

Designové betonové obrubníky jsou u nás naprostou novinkou. Vzhledem k tomu, že naše firma se také zabývá závlahovými systémy, jsme také pocítili potřebu oddělit távníky od záhonů. Proto jsme léta zkoušeli různé druhy obrubníků – plastové, neviditelné, cihličky. Nic však nesplňovalo vysoké nároky pro naší firmu a naše zákazníky – tyto obrubníky prorůstají a je prakticky nemožné vytvořit s nimi plynulé linie, navíc se začnou po čase hýbat. Proto jsme hledali účinný systém oddělení záhonů a trávníků. Naše společnost proto zavádí do České republiky léty prověřený systém v USA, Austrálii a Skandinávii – KERBING. (Am. Curbing). Naše obrubníky jsou nejen funkční, ale také velmi estetické. Lze s nimi nejen oddělit záhon, ale náš stroj SCANDICURB dokáže vytvořit také betonovou zámkovou dlažbu, chodníčky v zahradě, příjezdovou cestu či terasu. Obrubníky jsou elegantní, čisté, trvanlivé, všude tam, kde potřebujete oddělit či zvýraznit hranice ve Vaší zahradě.

Naším posláním je snaha o dokonalost pro každého zákazníka.

Děkujeme o Váš zájem o designové obrubníky.

Bc. Jan Smutný
 Majitel